دست به کار شوید(34): کیف لوازم آرایش

1391/10/22 15:00
موضوع: کاردستی ،یک پدر دوست‌داشتنی به ما ایمیل زده بود که "دست به کار شوید" این هفته را دخترانه بگذارید چرا که سه دختر دارد که آیدیاز را دنبال می‌کنند. پس این بار یک کاردستی را با هم درست می‌کنیم که هم ساده است و هم می‌توان آن را به عنوان یک هدیه به کسی داد. ادامه مطلب را دنبال کنید. هفته آینده طی یک مطلب عکسی از "دست به کار شوید" این هفته که توسط شما ساخته شده را نمایش خواهیم داد پس دست به کار شوید!
مواد و ابزار لازم:

1. یک پارچه تیره رنگ نخی(پارچه ما آبی رنگ است)
2. یک پارچه سفید نخی
3. یک پارچه سفید پنبه ای(برای داخل کیف)
4. سوزن و نخ و حوصله! و یا چرخ خیاطی
5. دکمه زیبا
6. چند سی سی مایع سفید‌کننده(وایتکس خودمون)
7. قیچی و سوزن ته‌گردابتدا پارچه ها را مطابق عکس زیر به اندازه کیفی که می‌خواهید درست کنید ببرید.روی پارچه رنگی به کمکی قطره چکان مایع سفید کننده را به شکلی که دوست دارید و یا شبیه شکل زیر بچکانید. در صورتی که پارچه شما طرح زیبایی داشت و شما از آن راضی بودید نبازی به وایتکس بازی نیست.

حالا سه پارچه را روی هم بگذارید به طوری که پارچه رنگی رو پارچه نخی سفید وسط و پنبه ای زیر باشد. حالا به فاصله حدود یک سانتی متر از لبه با دقت و صاف بدوزید. دقت کنید که حدود چند سانتیمتر از یکی از اضلاع را ندوزید تا بتوانید پشت و رو کنید(سه عکس بعد را ببینید)

حالا لبه را نزدیک دوخت ببریدبا دقت پشت و رو کنیدحالا لبه پایین را تا لب پیکان پارچه تا بزنید و دو طرف را بدوزید. مثل شکل زیردر محل مناسبی جای دگمه را در بیاورید و دگمه را بدوزید

نظرات: نظر
برچسب‌ها: کاردستی ، کیف ، آرایش ، لوازم ، دست به کار شوید ، هدیه ،


 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات