درباره ما

علاقه به خلاقیت، سادگی و زیبایی، بهانه‌ی تولد گروهی شد تا با ترویج، پردازش و تولید ایده‌های ناب و دوست‌داشتنی تأثیر کوچکی بر دنیای پیرامون داشته باشد. گروه آیدیاز (Ideaz) در بهار 1390 کار خود را اغاز کرده و  متشکل از یک هسته مرکزی(مؤسس) و چند نفر همکار می‌باشد. مدیریت گروه به توسعه فعالیت‌ها از طریق دعوت به مشارکت معتقد است و از این رو اهمیت ویژه‌ای به تعامل با مخاطبین سایت می‌دهد.  

گروه آیدیاز جهت نیل به اهداف تعریف شده فعالیت خود را به سه مرحله تقسیم کرده و اکنون در مرحله‌ی اول به ترویج ایده‌های خلاقانه، ساده و زیبا می‌پردازد. هر چند این ایده‌ها در حال حاضر از منابعی خارج از ایران معرفی می‌شود اما تلاش و علاقه‌ی گروه آیدیاز معرفی محصولات و ایده‌های خلاقانه‌ی داخلی نیز هست.

این ایده‌ها هم اکنون در یازده دسته معرفی می‌شوند:

1.دکور و مبلمان / 2.لوازم آشپزخانه / 3.هدیه و تزیینات / 4.طراحی شهری / 5.تبلیغات و بسته‌بندی / 6.لوازم اداری / 7.لوازم شخصی / 8.لوازم منزل / 9.تفریح و سرگرمی / 10.بازیافت / 11.صنعت و تکنولوژی

برای تماس با گروه آیدیاز می‌توانید از طریق قسمت "تماس با ما" و یا ایمیل ideaz.ir@gmail.com   اقدام کنید و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما مطرح نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات