ایده‌های شما را معرفی می‌کنیم...


تا امروز، حدود 1000پست از طراحان خارجی در آیدیاز منتشر شده و در معدود دفعاتی که ایده‌هایی از طراحان هم‌وطن معرفی شده است با استقبال بی‌نظیری در مخاطبان روبرو شده‌ایم. بدیهی‌ست که ما به عنوان معرفی‌کننده و نشردهنده‌ی ایده‌ها خوشحال‌تر خواهیم بود اگر ایده‌های مبتکران ایرانی و به خصوص، مخاطبان آیدیاز را روی سایت داشته باشیم.
اگر صاحب طرح و ایده‌ی خلاقانه‌ای هستید یا فرد خلاق و طرح مبتکرانه‌ای را سراغ دارید و علاقه‌مندید آن را به چندین هزارنفر دیگر معرفی کنید، همین حالا این ایده‌ها را با ذکر نام صاحب ایده برای ما ارسال کنید. با ارسال طرح‌ها، ایده‌ی شما به نام شما معرفی می‌شود و مخاطبان سایت (اعم از علاقمندان به ایده‌ها و نیز صنعتگران مشتاق برای تولید ایده‌ها) می‌توانند از طریق آیدیاز بیشتر با شما آشنا شوند.ایده‌هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید...
مسلما بهتر است ایده‌هایی را ارسال کنید که نگران کپی شدن آن‌ها نباشید. آیدیاز را مخاطبان زیادی می‌بینند و این تضمین خوبی برای محفوظ ماندن حق شما نیست. بهتر است در صورت ارزشمند بودن ایده، آن را برای مسابقات داخلی و خارجی معتبر بفرستید و یا در صورت اقتصادی بودن تولید آن، برای ثبت به عنوان اختراع و یا طرح صنعتی دست به کار شوید. اگر هم غیر از این دو حالت بود تنبلی نکنید و از طرح ایده‌هایی هرچند ابتدایی و ساده، خجالت نکشید! با اعتمادبه‌نفس کامل، ایده‌ی خود را در معرض نقد و بررسی دیگران قرار دهید تا به طرح‌های کاملتری برسید.


ایده‌هایی در آیدیاز منتشر می‌شوند که...
1. واضح و همه فهم باشد. (فراموش نکنید که مخاطبان آیدیاز را افرادی با سنین مختلف تشکیل می‌دهند.)
2. نه خیلی پیچیده و نه خیلی ساده باشد.
3. حاوی مسائل حساسیتبرانگیز اخلاقی، سیاسی و... نباشد
4. دارای عکس‌های واضح و یا طرح کامپیوتری باشد.
5. پیش از این، مشابه ایده در سایت معرفی نشده باشد.
برای ارسال ایده‌هایتان...
عکس‌های واضح و با کیفیتی (حداقل به عرض 450px) از ایده‌های خود تهیه کنید و به همراه توضیحات در مورد ایده و معرفی مختصری از خودتان به آدرس ایمیل ما بفرستید: ideaz.ir@gmail.com
ایده‌های ارسالی شما در مدت بسیار کوتاهی توسط گروه آیدیاز بررسی می‌شود و در صورت تایید، پس از ویرایش متن‌ها به قلم گروه نویسندگان، در سایت منتشر خواهد شد. 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic